Často kladené otázky

 

JAK SE OBJEDNAT?

Zavoláte nebo nám napíšete objednávku. Objednáme vás dle našich vzájemných časových možností, někdy do druhého dne operativně za nemocné, někdy i déle dopředu a společně telefonicky domluvíme další podrobnosti focení, např zda je vhodná přítomnost  vizážistky, co na sebe atd... 

JAK PROBÍHÁ FOCENÍ A CO BUDE PO NĚM?

Přijdete na termín a fotíme, motivy, cokoliv si přejete zpravidla 6-10 motivů či variací, volba témat závisí na vkusu a potřebách rodin (kombinujeme portréty i autorská aranžmá dle vašeho přání). Zaplatíte focení a data (flashka či pošlu ), dostanete všechny technicky dobré a hned tisknutelné fotozáběry v plné kvalitě i pro velký obraz.
Fotografie a produkty z nich hradíte a objednáváte sami přes internet, vše vám přijde na váš mail, který zadáte ve studiu.
Již za dvě hodiny po nafocení vám na váš mail přijde odkaz na vaši soukromou galerii (klienstkou sekci), kde jsou rovněž všechny fotografie, stejně jako na CD. Objednáváte fotografie ve špičkové kvalitě za labové ceny ( již od 7 Kč), grafické úpravy nejlepších záběrů a celou řadu exkluzivních produktů, kterým zaručujeme tu nejvyšší technickou kvalitu, prohlížíte, sdílíte a užíváte si fotografování podruhé. Fotografie si vyzvedáváte za již 3-5 dní sami v naší partnerské laboratoři Az foto v Brně nebo je laboratoř pošle k vám domů na dobírku. Náš cíl je za tu krátkou dobu, co děti udrží pozornost udělat co nejvíce krásných fotografií a moje filozofie je, že si sami svobodně rozhoduje dále dle svých možností a potřeb a tom, co dále se všemi nafocenými fotografiemi :)) Samozřejmě, ano ideálně  doporučuji nejlepší záběry nechat graficky upravit.

JAK VYPADÁ FOTOSTUDIO?

Ateliér je umístěn v přední oddělené části rodinného domku. Maskérna, náš makeup room je umístěn ve zvláštní místnosti. Ve studiu je obrovské množství rekvizit a studio je samozřejmě přizpůsobeno v rámci možností dětem. 
V našem domku se mimo focení také v dalších částech bydlí. Domek jsem si designově navrhovala sama v norském stylu a doufám, že se vám u nás bude líbit..Vaše děti se mohou těšit na našeho cvičeného pejska Rexíka, které se moc rád s dětmi za pamlsek fotí a také můžete zahlédnout přes okno kocourka Mio, taky je to velký mazel.

foto Brno fotografie dítě baby kreativní obraz foceni deti těhotných těhoteství aktfoto babyphoto babyfoto baby uměleký akt newborn focení newbornphoto týden po týdnu těhotenstvi foto miminek profesionální fotografka profesionální fotografie focení rodinnné tostudio Brnofoto ateliér foceni psu jizni morava psi foto tyden po tydnu tehotenstvibrno a okolifocení veku brno focení v exteriéru Brnofotofotografka babyphoto babyfoto Zlevorova Vera miminek novorozencu s mazlicky kalandář glamour profiportrét bussinesphoto photography newbornphoto